Závěsná polička Thea White
SKU
WHP-2
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 159 cm
Výška: 20 cm
Hloubka: 24 cm
1 080,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 080,00 Kč
| GTIN | 5905370031447 |
|---|---|
| Hmotnost | 5 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá/Bílý lesk |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádné, frézování |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | THEA WHITE |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 159 cm |
| Výška | 20 cm |
| Hloubka | 24 cm |
transport












Please complete your information below to login.