Postel 90/200cm Thea White
SKU
WHL-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 95 cm
Výška: 91 cm
Hloubka: 206 cm
7 656,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 507,60 Kč
| GTIN | 5905370031461 |
|---|---|
| Hmotnost | 65 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá/Bílý lesk |
| Styl | Moderní |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | THEA WHITE |
| záruka | 24 měsíců |
| Rošt do postele | Ne, jako další možnost |
| Matrace | Ne, jako další možnost |
| Šířka | 95 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 206 cm |
transport














Validate your login