Šatní skříň Thea White
SKU
WHS-2
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 102 cm
Výška: 197 cm
Hloubka: 56 cm
10 056,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 8 547,60 Kč
| GTIN | 5905370031379 |
|---|---|
| Hmotnost | 85 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá/Bílý lesk |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádné, frézování |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | THEA WHITE |
| Počet věšáků | 2 |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 102 cm |
| Výška | 197 cm |
| Hloubka | 56 cm |
transport












Validate your login