Vitrína levá Thea White
SKU
WHW-1L
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 64 cm
Výška: 197 cm
Hloubka: 43 cm
8 616,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 323,60 Kč
| GTIN | 5905370031409 |
|---|---|
| Hmotnost | 66 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá/Bílý lesk |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádné, frézování |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | THEA WHITE |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 64 cm |
| Výška | 197 cm |
| Hloubka | 43 cm |
transport












Validate your login