Vitrína pravá Thea White
SKU
WHW-2P
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 102 cm
Výška: 148 cm
Hloubka: 43 cm
9 096,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 731,60 Kč
| GTIN | 5905370031430 |
|---|---|
| Hmotnost | 80 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá/Bílý lesk |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádné, frézování |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 6 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | THEA WHITE |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 102 cm |
| Výška | 148 cm |
| Hloubka | 43 cm |
transport












Validate your login