Komoda Thea White
SKU
WHK-3
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 159 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 43 cm
9 720,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 8 262,00 Kč
| GTIN | 5905370031348 |
|---|---|
| Hmotnost | 70 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá/Bílý lesk |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádné, frézování |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 4 |
| Kolekce | THEA WHITE |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 159 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 43 cm |
transport












Validate your login