Závěsná polička Bragi
SKU
BGP-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 40 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 23 cm
1 008,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 856,80 Kč
| GTIN | 5905370031232 |
|---|---|
| Hmotnost | 4 kg |
| Dekor | Dub craft zlatý |
| Styl | Moderní |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | BRAGI |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hloubka | 23 cm |
transport









Validate your login