Šatní skříň Bragi
SKU
BGS-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 105 cm
Výška: 195 cm
Hloubka: 55 cm
6 120,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 202,00 Kč
| GTIN | 5905370031188 |
|---|---|
| Hmotnost | 75 kg |
| Dekor | Dub craft zlatý |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | BRAGI |
| Počet věšáků | 2 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 105 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hloubka | 55 cm |
transport









Validate your login