Vitrína Bragi
SKU
BGW-2
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 105 cm
Výška: 140 cm
Hloubka: 40 cm
6 120,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 120,00 Kč
| GTIN | 5905370031218 |
|---|---|
| Hmotnost | 56 kg |
| Dekor | Dub craft zlatý |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 5 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | BRAGI |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 105 cm |
| Výška | 140 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport









Please complete your information below to login.