Komoda Bragi
SKU
BGK-2
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 105 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 40 cm
4 440,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 774,00 Kč
| GTIN | 5905370031171 |
|---|---|
| Hmotnost | 44 kg |
| Dekor | Dub craft zlatý |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | BRAGI |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 105 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport









Validate your login