Vitrína Bragi
SKU
BGW-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 53 cm
Výška: 195 cm
Hloubka: 40 cm
4 680,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 978,00 Kč
| GTIN | 5905370031201 |
|---|---|
| Hmotnost | 48 kg |
| Dekor | Dub craft zlatý |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 5 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | BRAGI |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 53 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport









Validate your login