Televizní stolek Madis C
SKU
MDS-C-DA/A
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 138 cm
Výška: 49 cm
Hloubka: 40 cm
3 576,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 039,60 Kč
Szafka rtv Madis C to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada metalowe nóżki oraz uchwyt, co nadaje jej eleganckiego wyglądu. Prowadnice szuflad kulkowe zapewniają płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Szafka posiada jedne drzwi oraz cztery półki, co pozwala na przechowywanie różnych urządzeń RTV oraz innych akcesoriów. Dekor w kolorze antracytu oraz dąb artisan doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Szafka rtv Madis C to produkt marki Piaski, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
| GTIN | 5905370030426 |
|---|---|
| Hmotnost | 27 kg |
| Dekor | Antracit/Dub Artisan |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | MADIS |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 138 cm |
| Výška | 49 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport







Validate your login