Komoda Madis D
SKU
MDS-D-DA/A
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 165 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 40 cm
6 840,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 814,00 Kč
Prezentujemy komodę Madis D, idealną do Twojego nowoczesnego salonu. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada metalowe nóżki oraz uchwyty, co nadaje jej elegancki wygląd. Komoda posiada 2 drzwi oraz 3 szuflady, co zapewnia dużo miejsca na przechowywanie Twoich rzeczy. Prowadnice szuflad są kulkowe, co gwarantuje płynne i ciche otwieranie i zamykanie. Wewnątrz znajdują się 2 półki, które pozwalają na łatwe organizowanie przestrzeni. Komoda Madis D jest dostępna w dekorze antracyt/dąb artisan, co dodaje jej elegancji i stylu. Wykończenie matowe i strukturalne nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Komoda ma wymiary 165 cm szerokości, 82 cm wysokości i 40 cm głębokości. Wybierz komodę Madis D i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim salonie.
| GTIN | 5905370030433 |
|---|---|
| Hmotnost | 56 kg |
| Dekor | Antracit/Dub Artisan |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | MADIS |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 165 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport







Validate your login