Televizní stolek Madis B
SKU
MDS-B-DA/A
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 165 cm
Výška: 49 cm
Hloubka: 40 cm
4 776,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 059,60 Kč
Szafka rtv Madis B to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada metalowe nóżki oraz uchwyt, co zapewnia stabilność i trwałość. Prowadnice szuflad kulkowe gwarantują płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Szafka posiada jedne drzwi oraz dwie półki, co pozwala na przechowywanie różnych urządzeń rtv. Dodatkowo, dwie szuflady zapewniają dodatkową przestrzeń na drobiazgi. Szafka rtv Madis B dostępna jest w kolorze antracyt/dąb artisan, co nadaje jej elegancki wygląd. Wymiary szafki to 165 cm szerokości, 49 cm wysokości oraz 40 cm głębokości, co pozwala na łatwe dopasowanie do każdego salonu. Wykończenie matowe i strukturalne dodaje szafce nowoczesnego charakteru. Szafka rtv Madis B to idealny wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i estetykę.
| GTIN | 5905370030419 |
|---|---|
| Hmotnost | 35 kg |
| Dekor | Antracit/Dub Artisan |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | MADIS |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 165 cm |
| Výška | 49 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport







Validate your login