Konferenční stolek Madis F
SKU
MDS-F-DA/A
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 100 cm
Výška: 43 cm
Hloubka: 60 cm
3 480,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 958,00 Kč
Stolik okolicznościowy Madis F to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada metalowe nogi oraz uchwyt, co zapewnia mu stabilność i trwałość. Stolik posiada jedną półkę, na której można umieścić różnego rodzaju przedmioty, takie jak książki, czasopisma czy piloty. Dekor w kolorze antracytu oraz dąb artisan doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza, a matowe wykończenie nadaje mu eleganckiego charakteru. Stolik Madis F ma wymiary 100 x 43 x 60 cm, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w salonie. To produkt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
| GTIN | 5905370030457 |
|---|---|
| Hmotnost | 26 kg |
| Dekor | Antracit/Dub Artisan |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | MADIS |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 100 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hloubka | 60 cm |
transport







Validate your login