Vitrína Kora KRW1
Posledních %1
SKU
KORA-KRW1
Dodací lhůta
Šířka: 58 cm
Výška: 193 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 5 787,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 787,00 Kč
Witryna Kora KRW1 to elegancki mebel, który idealnie wpasuje się w klasycznie urządzony salon. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej i MDF, gwarantuje trwałość i solidność przez wiele lat. Uchwyt metalowy dodaje meblowi szyku i elegancji. Witryna posiada 2 drzwi oraz 4 półki, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów w jednym miejscu. Wykończenie w strukturze dodaje meblowi charakteru, a wymiary 58x193x40 cm pozwalają na umieszczenie go w różnych miejscach w pomieszczeniu. Witryna Kora KRW1 to idealny wybór dla osób ceniących sobie klasyczny styl i funkcjonalność.
| Hmotnost | 41 kg |
|---|---|
| Styl | Klasický |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | KORA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 193 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport

























Please complete your information below to login.