Komoda Kora KK6
Posledních %1
SKU
KORA-KK6
Dodací lhůta
Šířka: 157 cm
Výška: 117 cm
Hloubka: 46 cm
As low as 8 293,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 8 293,00 Kč
Komoda z brakiem Kora KK6 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancki i klasyczny styl w swoim wnętrzu. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej i MDF, zapewnia trwałość i solidność użytkowania. Komoda posiada trzy drzwi oraz trzy szuflady, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów w jednym miejscu. Dodatkowo, cztery półki umożliwiają organizację przestrzeni według własnych potrzeb. Uchwyt wykonany z metalu dodaje komodzie eleganckiego wyglądu, a kulkowe prowadnice szuflad zapewniają płynne i ciche otwieranie i zamykanie. Komoda z brakiem Kora KK6 z kolekcji KORA to idealne rozwiązanie do sypialni. Jej wymiary to: szerokość 157 cm, wysokość 117 cm i głębokość 46 cm. Wykończenie w strukturze dodaje komodzie wyjątkowego charakteru. Wybierz komodę z brakiem Kora KK6 i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim domu!
| Hmotnost | 79 kg |
|---|---|
| Styl | Klasický |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet polic | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | KORA |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 157 cm |
| Výška | 117 cm |
| Hloubka | 46 cm |
transport

























Please complete your information below to login.