Regál Kora KR1
Posledních %1
SKU
KORA-KR1
Dodací lhůta
Šířka: 58 cm
Výška: 193 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 3 973,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 973,00 Kč
Regał Kora KR1 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i elegancki wygląd. Wyprodukowany przez renomowaną firmę GAŁA, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Regał posiada metalowe uchwyty, które dodają mu nowoczesnego charakteru. Regał Kora KR1 składa się z dwóch drzwi oraz czterech półek, co pozwala na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Regał z kolekcji KORA wykonany jest z płyty meblowej oraz MDF, co gwarantuje jego wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Regał Kora KR1 doskonale sprawdzi się w biurze lub pokoju dziecięcym. Jego klasyczny styl oraz wykończenie w postaci struktury, pozwolą na dopasowanie go do każdego wnętrza. Regał ma wymiary: szerokość 58 cm, wysokość 193 cm oraz głębokość 40 cm. Zamów już dziś Regał Kora KR1 i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim domu lub biurze!
| Hmotnost | 35 kg |
|---|---|
| Styl | Klasický |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář |
| Počet polic | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | KORA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 193 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport

























Please complete your information below to login.