Vitrína Alabama
SKU
ABW-2
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 60 cm
Výška: 195 cm
Hloubka: 39 cm
4 560,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 876,00 Kč
| GTIN | 5905370031317 |
|---|---|
| Hmotnost | 48 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku) |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | ALABAMA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hloubka | 39 cm |
transport











Validate your login