Postel 90/200 Alabama
SKU
ABL-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 94 cm
Výška: 91 cm
Hloubka: 206 cm
5 640,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 640,00 Kč
| GTIN | 5905370031331 |
|---|---|
| Hmotnost | 60 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku) |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | ALABAMA |
| záruka | 24 měsíců |
| Rošt do postele | Ne, jako další možnost |
| Matrace | Ne, jako další možnost |
| Šířka | 94 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 206 cm |
transport










Please complete your information below to login.