Komoda Alabama
SKU
ABK-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 152 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 39 cm
5 640,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 640,00 Kč
| GTIN | 5905370031249 |
|---|---|
| Hmotnost | 56 kg |
| Dekor | Antracit/Bílá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku) |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | ALABAMA |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 152 cm |
| Výška | 84 cm |
| Hloubka | 39 cm |
transport










Please complete your information below to login.