Televizní stolek Planet PL10
Posledních %1
SKU
PL10
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 120 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 50 cm
As low as 3 693,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 139,05 Kč
Szafka rtv Planet PL10 to idealne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Meblar, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne otwieranie drzwi, a rolkowe prowadnice szuflad umożliwiają łatwe i płynne ich wysuwanie. Szafka posiada jedno uchylne drzwi oraz trzy półki i dwie szuflady, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów. Styl dzieciecy i młodzieżowy oraz wykończenie matowe z dodatkiem struktury nadają meblowi niepowtarzalnego charakteru. Szafka rtv Planet PL10 wykonana jest z płyty meblowej, co gwarantuje trwałość i solidność. Jej wymiary to 120 cm szerokości, 40 cm wysokości oraz 50 cm głębokości. Zdecyduj się na ten produkt i ciesz się funkcjonalnym i estetycznym dodatkiem do swojego pokoju dziecięcego!
| Hmotnost | 32 kg |
|---|---|
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Válečkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | PLANET |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hloubka | 50 cm |
transport















Validate your login