Komoda Planet PL8
Posledních %1
SKU
PL8
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 110 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 6 000,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 000,00 Kč
Komoda Planet PL8 to idealne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Meblar, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Komoda posiada 6 szuflad oraz 2 drzwi, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów w jednym miejscu. Dodatkowo, 2 półki umożliwiają wygodne ustawienie książek czy ozdób. Uchylne drzwi oraz rolkowe prowadnice szuflad zapewniają łatwe i ciche otwieranie i zamykanie. Komoda wykonana jest z płyty meblowej, a jej wykończenie to matowa struktura. Styl dzieciecy i młodzieżowy sprawia, że komoda będzie pasować do każdego wnętrza. Szerokość wynosząca 110 cm, wysokość 90 cm oraz głębokość 40 cm sprawiają, że komoda jest nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. Wybierz Komodę Planet PL8 i ciesz się porządkiem w pokoju swojego dziecka!
| Hmotnost | 55 kg |
|---|---|
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Válečkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 6 |
| Kolekce | PLANET |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport















Please complete your information below to login.