Policová skříň Planet PL7
Posledních %1
SKU
PL7
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 45 cm
Výška: 160 cm
Hloubka: 40 cm
As low as 4 260,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 260,00 Kč
Szafka Planet PL7 to idealne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Meblar, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne otwieranie drzwi, a kulkowe prowadnice szuflad umożliwiają łatwe i płynne ich wysuwanie. Szafka posiada jedne uchylne drzwi oraz cztery półki i trzy szuflady, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów. Styl dzieciecy i młodzieżowy oraz wykończenie matowo-strukturalne nadają meblowi nowoczesnego wyglądu. Szafka ma wymiary 45 cm szerokości, 160 cm wysokości i 40 cm głębokości, co pozwala na łatwe dopasowanie do każdego pomieszczenia. Wykonana z płyty meblowej, gwarantuje trwałość i solidność użytkowania. Szafka Planet PL7 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność i estetykę.
| Hmotnost | 38 kg |
|---|---|
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | PLANET |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 160 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport















Please complete your information below to login.