Noční stolek Nova S54
Posledních %1
SKU
NVS54
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 54 cm
Výška: 56 cm
Hloubka: 39 cm
As low as 2 544,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 544,00 Kč
Szafka nocna Nova NS54 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej i MDF, posiada metalowe nóżki oraz uchwyty, co nadaje jej eleganckiego wyglądu. Szafka posiada jedną szufladę na kulkowych prowadnicach oraz jedną półkę, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów. Wykończenie matowe dodaje szafce elegancji i sprawia, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Wymiary szafki to 54 cm szerokości, 56 cm wysokości oraz 39 cm głębokości, co sprawia, że jest to idealny mebel do sypialni lub salonu. Szafka nocna Nova NS54 to produkt marki Piaski, która słynie z wysokiej jakości mebli oraz dbałości o detale.
| Hmotnost | 14 kg |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Materiał | Nábytková deska, MDF |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | NOVA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 54 cm |
| Výška | 56 cm |
| Hloubka | 39 cm |
transport








Please complete your information below to login.