Konferenční stolek Nova L104
Posledních %1
SKU
NVL104
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 104 cm
Výška: 46 cm
Hloubka: 68 cm
As low as 4 680,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 978,00 Kč
Stolik okolicznościowy Nova T104 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak płyta meblowa i MDF, gwarantuje trwałość i solidność. Metalowy uchwyt oraz nóżki dodają mu elegancji i stylu. Stolik posiada jedną szufladę na kulkowych prowadnicach, co pozwala na przechowywanie drobiazgów w łatwy i wygodny sposób. Dzięki swoim wymiarom (szerokość 104 cm, wysokość 46 cm, głębokość 68 cm) idealnie sprawdzi się w salonie, jako stolik kawowy lub jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Wykończenie matowe nadaje mu nowoczesnego charakteru, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Stolik okolicznościowy Nova T104 to produkt marki Piaski, która słynie z wysokiej jakości i dbałości o detale.
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiał | Nábytková deska, MDF |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | NOVA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 104 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hloubka | 68 cm |
transport








Validate your login