Komoda Nova KSZ154
Posledních %1
SKU
NVKSZ154
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 154 cm
Výška: 83 cm
Hloubka: 39 cm
As low as 7 720,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 720,00 Kč
Komoda Nova KSZ154 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej i MDF, zapewnia trwałość i solidność użytkowania. Komoda posiada trzy szuflady, trzy półki oraz trzy drzwi, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów w jednym miejscu. Prowadnice szuflad kulkowe gwarantują płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Uchwyt metalowy oraz nóżki również wykonane z metalu dodają elegancji i nowoczesnego charakteru. Komoda Nova KSZ154 z kolekcji NOVA to doskonały wybór do salonu, a matowe wykończenie nadaje jej wyjątkowego stylu. Wymiary komody to 154 cm szerokości, 83 cm wysokości i 39 cm głębokości.
| GTIN | 5910000000000 |
|---|---|
| Hmotnost | 50 kg |
| Materiał | Nábytková deska, MDF |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | NOVA |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 154 cm |
| Výška | 83 cm |
| Hloubka | 39 cm |
transport








Please complete your information below to login.