Televizní stolek Sirocco
SKU
SITV-4
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 152 cm
Výška: 43 cm
Hloubka: 43 cm
4 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 672,00 Kč
| GTIN | 5905370031492 |
|---|---|
| Hmotnost | 32 kg |
| Dekor | Dub Riviera/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | SIROCCO |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 152 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hloubka | 43 cm |
transport








Validate your login