Komoda Sirocco
SKU
SIK-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 152 cm
Výška: 94 cm
Hloubka: 43 cm
8 136,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 915,60 Kč
| GTIN | 5905370031478 |
|---|---|
| Hmotnost | 64 kg |
| Dekor | Dub Riviera/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | SIROCCO |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 152 cm |
| Výška | 94 cm |
| Hloubka | 43 cm |
transport








Validate your login