Skříňka Carini CA4
SKU
CA4JGDNBB
Dodací lhůta
Šířka: 50 cm
Výška: 144 cm
Hloubka: 38 cm
2 680,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 680,00 Kč
Szafka Carini CA4 to idealne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę DOLMAR, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Szafka posiada 2 uchylne drzwi oraz 4 półki, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów. Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie drzwi. Nogi również wykonane są z tworzywa sztucznego, co gwarantuje stabilność i trwałość mebla. Szafka Carini CA4 dostępna jest w trzech różnych dekorach: jasny grafit, dąb Nash oraz biały brylantowy, co pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza. Mebel z kolekcji CARINI wykonany jest z płyty meblowej, a jego styl nawiązuje do dziecięcego i młodzieżowego designu. Wykończenie matowe oraz strukturalne dodaje meblowi elegancji i nowoczesności. Szafka ma wymiary: szerokość 50 cm, wysokość 144 cm oraz głębokość 38 cm. Zdecyduj się na Szafkę Carini CA4 i ciesz się funkcjonalnym i stylowym meblem w swoim pokoju dziecięcym.
| GTIN | 5905370025224 |
|---|---|
| Hmotnost | 31 kg |
| Dekor | Světlý grafit/Dub Nash/Brilantní bílá |
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | CARINI |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 144 cm |
| Hloubka | 38 cm |
transport













Please complete your information below to login.