Šatní skříň Carini CA1
SKU
CA1JGDNBB
Dodací lhůta
Šířka: 80 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 53 cm
5 110,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 110,00 Kč
Szafa ubraniowa Carini CA1 to idealne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę DOLMAR, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Szafa posiada 2 drzwi uchylne oraz 2 szuflady, co pozwala na przechowywanie ubrań oraz innych drobiazgów. Wewnątrz znajdują się 4 półki oraz 1 drążek na ubrania. Prowadnice szuflad są kulkowe, co zapewnia płynne i ciche otwieranie i zamykanie. Szafa wykonana jest z płyty meblowej, a jej dekor to jasny grafit, dąb Nash lub biały brylantowy. Uchwyty oraz nóżki wykonane są z tworzywa sztucznego. Szafa Carini CA1 jest idealnym wyborem dla osób poszukujących praktycznego i estetycznego mebla do pokoju dziecięcego.
| GTIN | 5905370025194 |
|---|---|
| Hmotnost | 67 kg |
| Dekor | Světlý grafit/Dub Nash/Brilantní bílá |
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | CARINI |
| Počet věšáků | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 53 cm |
transport













Please complete your information below to login.