Závěsná skříňka Nico 12
Posledních %1
SKU
NICO12
Dodací lhůta
Šířka: 120 cm
Výška: 33 cm
Hloubka: 31 cm
As low as 1 633,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 633,00 Kč
Szafka wisząca Nico 12 to idealne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę DOMEL, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia wygodne otwieranie drzwi, a nóżki również z tworzywa sztucznego gwarantują stabilność i bezpieczeństwo. Prowadnice szuflad kulkowe umożliwiają łatwe i płynne wysuwanie szuflady. Szafka posiada 2 uchylne drzwi oraz 1 szufladę, co zapewnia dużo miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów. Styl dzieciecy i młodzieżowy oraz wykończenie matowe z dodatkiem struktury sprawiają, że szafka będzie pasować do każdego wnętrza. Wymiary szafki to: szerokość 120 cm, wysokość 33 cm, głębokość 31 cm. Wykonana z płyty meblowej, szafka wisząca Nico 12 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność i estetykę.
| Hmotnost | 12 kg |
|---|---|
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | NICO |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 33 cm |
| Hloubka | 31 cm |
transport











Please complete your information below to login.