Závěsná polička Winnie EMLB08
SKU
EMLB08-Q36
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 80 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 26 cm
1 056,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 056,00 Kč
Police WINNI - Perfektní řešení pro skladování a dekorace. Barva Dub sonoma s bílým matem dodá vašemu interiéru elegantní a módní vzhled. Délka 80 cm poskytuje dostatek úložného prostoru. Odolná laminovaná deska poskytuje pevnost a odolnost proti poškrábání. Regál WINNI je perfektní volbou do vašeho interiéru.
| GTIN | 5905370028294 |
|---|---|
| Hmotnost | 11 kg |
| Dekor | Dub Sonoma/Bílá |
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | WINNIE |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 79,9X17,5X25,8 |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 18 cm |
| Hloubka | 26 cm |
transport









Please complete your information below to login.