Závěsná polička Lamelo LA11
SKU
LA11DWCZM
Dodací lhůta
Šířka: 90 cm
Výška: 46 cm
Hloubka: 22 cm
1 790,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 790,00 Kč
Półka wisząca Lamelo LA11 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, zapewnia trwałość i solidność użytkowania. Dostępna w dekorze dąb wotan/czarny, doskonale wpisuje się w różne aranżacje wnętrz, takie jak biuro, pokój dziecięcy czy salon. Półka posiada 2 półki, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów. Wykończenie matowe i strukturalne dodaje elegancji i stylu. Półka ma wymiary 90x46x22 cm, co pozwala na umieszczenie na niej różnych przedmiotów. Półka wisząca Lamelo LA11 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i nowoczesny design.
| GTIN | 5905370025163 |
|---|---|
| Hmotnost | 7 kg |
| Dekor | Dub Wotan/Černá |
| Styl | Moderní |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář, Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | LAMELO |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hloubka | 22 cm |
transport





















Please complete your information below to login.