Čelo postele BED CONCEPT BC17 je k BC-12
Posledních %1
SKU
BC17G
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 158 cm
Výška: 73 cm
Hloubka: 10 cm
5 000,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 000,00 Kč
| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Kolekce | BED CONCEPT |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 158 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 10 cm |
transport


Please complete your information below to login.