Vitrína IMPERIAL I09

Posledních %1
SKU
I09
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 120 cm
Výška: 206 cm
Hloubka: 42 cm
As low as 1 989,00 Kč Regular Price 2 340,00 Kč
Lowest price within 30 days before promotion: 2 340,00 Kč
Description

Vitrína Imperial I09 do obývacího pokoje nebo jídelny, se třemi plně prosklenými dveřmi, je elegantním řešením pro prezentaci a ukládání různých předmětů. Za každými dveřmi se nacházejí čtyři police, což dává dohromady dvanáct polic, nabízející bohaté organizační možnosti pro nádobí, knihy, dekorace nebo sbírky.

Ve spodní části vitríny se nachází zásuvka s ryhovaným čelem, která dodává nábytku rafinovaný charakter a další úložný prostor pro menší předměty. Ryhované čelo nejen zvýrazňuje moderní design vitríny, ale je také praktickým řešením usnadňujícím otevírání.

Konstrukce se třemi prosklenými dveřmi umožňuje estetické vystavení obsahu, zároveň jej chrání před prachem a nečistotami. Průhledné dveře umožňují snadnou identifikaci a přístup k uloženým předmětům, což vitrínu činí nejen funkčním, ale i atraktivním prvkem každého obývacího pokoje nebo jídelny.

Použití materiálů vysoké kvality zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu používání, což z vitríny Imperial I09 dělá investici, která poslouží po mnoho let. Její klasická elegancie v kombinaci s moderními detaily, jako je ryhované čelo zásuvky, zajišťuje, že tento kus nábytku se dokonale hodí do různých interiérů, od klasických po současné.

Více informací
Hmotnost 90 kg
Materiał Nábytková deska, MDF
Styl Glamour
Materiál rukojeti Žádný, systém PUSH TO OPEN
Vodítka zásuvek Kuličkové vodítka
Nohy Kov, na nohách
Povrchová Úprava Mat
Pokoj Jídelna, Obývací pokoj
Počet polic 12
Dodací lhůta 4-6 týdny
Dodací podmínky Vlastní montáž
Počet dveří 3
Počet zásuvek 1
Kolekce IMPERIAL
záruka 24 měsíců
Šířka 120 cm
Výška 206 cm
Hloubka 42 cm
Následující produkty by vás mohli zajímat!