Vnitřní montážní panel do skříně SSQC151-A18
SKU
SSQC151-A18
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 51.5 cm
Výška: 78.2 cm
Hloubka: 52.7 cm
660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 660,00 Kč
| GTIN | 5905370084214 |
|---|---|
| Hmotnost | 7 kg |
| Dekor | Šedá (imitace látky) |
| Materiał | Nábytková deska |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Kolekce | INGALILL |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 51.5 x 78.2 x 52.7 cm |
| Šířka | 51 cm |
| Výška | 78 cm |
| Hloubka | 52 cm |
transport
Následující produkty by vás mohli zajímat!







Please complete your information below to login.