Vitrína Royal W1D
SKU
ROYAL-W1D-SN/DDZ
Dodací lhůta
Šířka: 87 cm
Výška: 187 cm
Hloubka: 39 cm
4 607,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 607,00 Kč
Witryna Royal W1D to elegancki mebel, który doskonale sprawdzi się w Twojej jadalni lub salonie. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, zapewni Ci trwałość i solidność przez wiele lat. Witryna posiada 2 drzwi oraz 4 półki, co pozwoli na przechowywanie wielu przedmiotów. Uchwyt wykonany z metalu dodaje meblowi szyku i elegancji. Witryna Royal W1D dostępna jest w dekorze Sosna Nordycka/Dąb dziki, co nadaje jej naturalnego i przytulnego charakteru. Mebel z kolekcji ROYAL w stylu angielskim, wykończony w strukturę, będzie idealnym uzupełnieniem Twojego wnętrza. Witryna ma wymiary 87 cm szerokości, 187 cm wysokości i 39 cm głębokości. Zamów już dziś i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem!
| GTIN | 5905370026009 |
|---|---|
| Hmotnost | 40 kg |
| Dekor | Borovice nordická/Dub Divoký |
| Styl | Anglický |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | ROYAL |
| Šířka | 87 cm |
| Výška | 187 cm |
| Hloubka | 39 cm |
transport


Please complete your information below to login.