Vitrína Nord
SKU
NORD-W-DW/A
Dodací lhůta
Šířka: 62 cm
Výška: 182 cm
Hloubka: 38 cm
5 160,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 160,00 Kč
Witryna Nord to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada dwie drzwi oraz dekor w kolorze Dąb Wotan/Antracyt, co nadaje jej eleganckiego wyglądu. Witryna Nord jest idealna do jadalni lub salonu, a jej wymiary (szerokość 62 cm, wysokość 182 cm, głębokość 38 cm) pozwalają na swobodne umieszczenie jej w każdym pomieszczeniu. Brak uchwytów, a jedynie system PUSH TO OPEN, sprawia, że otwieranie i zamykanie drzwi jest bardzo łatwe i wygodne. Nogi wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają stabilność i trwałość mebla. Witryna Nord to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, elegancki wygląd oraz wysoką jakość wykonania.
| GTIN | 5905370030761 |
|---|---|
| Hmotnost | 44 kg |
| Dekor | Dub Wotan/Antracit |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Osvětlení | Ne, jako doplňková možnost. |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | NORD |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 62 cm |
| Výška | 182 cm |
| Hloubka | 38 cm |
transport







Please complete your information below to login.