Botník MOON 03
Posledních %1
SKU
TH-100-1706
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 49 cm
Výška: 135 cm
Hloubka: 28 cm
2 560,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 560,00 Kč
| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Barva | Bilá |
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Nohy | Plastický, na podstavci |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Předsíň |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 3 |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 49 x 135 x 28 cm |
| Šířka | 49 cm |
| Výška | 135 cm |
| Hloubka | 28 cm |
transport


Please complete your information below to login.