Stůl Finezja F24
Posledních %1
SKU
F24-DS
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 110 cm
Výška: 49 cm
Hloubka: 60 cm
3 336,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 336,00 Kč
Stół Finezja F24 to elegancki i stylowy mebel, który doskonale sprawdzi się w Twojej jadalni. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Maridex, z kolekcji FINEZJA, został wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, co gwarantuje trwałość i solidność przez wiele lat. Stół Finezja F24 wyróżnia się klasycznym stylem, który wprowadzi do Twojego wnętrza niepowtarzalny klimat. Wykończenie w postaci struktury dodaje mu elegancji i wyjątkowego charakteru. Stół Finezja F24 ma wymiary 110 cm szerokości, 49 cm wysokości i 60 cm głębokości, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich pomieszczeń. Dzięki temu, że jest niewielki, zmieści się w każdym wnętrzu, a jednocześnie zapewni odpowiednią ilość miejsca do spożywania posiłków. Jeśli szukasz mebla, który połączy w sobie funkcjonalność, styl i trwałość, to stół Finezja F24 jest dla Ciebie idealnym wyborem. Kup go już dziś i ciesz się pięknym i praktycznym meblem w swoim domu!
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Barva | Hnědý |
| Styl | Klasický |
| Pokoj | Jídelna |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | FINEZJA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 49 cm |
| Hloubka | 60 cm |
transport






















Please complete your information below to login.