Rozkládací stůl ZANTE se 6 židlemi
Jídelní set ZANTE – rozkládací stůl + 6 židlí
Moderní jídelní set ZANTE je kombinací elegance, funkčnosti a komfortu používání. Ideálně se hodí jak pro každodenní použití, tak i při setkáních ve větším kruhu.
Centrálním prvkem setu je rozkládací stůl ZANTE s moderním, oválným tvarem. V základní verzi nabízí kompaktní rozměr 120 × 120 cm a díky funkci rozkládání jej lze prodloužit na 160 cm. Jde o praktické řešení, které umožňuje během několika okamžiků vytvořit další prostor pro hosty.
Stůl je usazen na pevné, centrální noze válcového tvaru, zdobené vertikálními lamelami. Taková konstrukce nejen přitahuje pozornost, ale také zajišťuje stabilitu a velkou volnost při uspořádání židlí.
Součástí setu je 6 pohodlných židlí, které celek dokonale doplňují. Čalouněné sedadlo a opěradlo jsou vyrobeny z příjemné na dotek tkaniny typu velvet – Riviera 16, v elegantním béžovém odstínu. Subtilní lesk materiálu dodává židlím luxusnější charakter a zároveň zůstává praktický při každodenním používání.
Černé, dřevěné nohy židlí tvoří moderní kontrast ke světlému čalounění a skvěle ladí jak s verzí stolu v dekoru kašmír, tak i v černé barvě.
Set ZANTE je hotovým řešením do jídelny nebo obývacího pokoje – stylisticky sladěný, pohodlný a navržený s ohledem na každodenní komfort.
Rozměry židle
Výška: 83 cm
Šířka: 48 cm
Hloubka: 47 cm
Výška sedáku: 47 cm
Rozměry stolu (složený)
Délka: 120 cm
Šířka: 120 cm
Výška: 76 cm
Rozměry stolu (rozložený)
Délka: 160 cm
Šířka: 120 cm
Výška: 76 cm
| Hmotnost | 90 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní, Glamour |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Jídelna |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 77 cm |
| Hloubka | 120 cm |
transport


Please complete your information below to login.