Rozkládací stůl 100/160 cm ORION

Posledních %1
SKU
ORION
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 105 cm
Výška: 75 cm
Hloubka: 105 cm
As low as 4 751,50 Kč Regular Price 5 590,00 Kč
Lowest price within 30 days before promotion: 5 590,00 Kč
Description

Představujeme kompaktní rozkládací stůl ORION, který ve složeném stavu měří 100 cm na délku a po rozložení dosahuje 160 cm, poskytující pohodlný prostor pro až 6 židlí. Ideální volba pro menší prostory, jako jsou malé jídelny nebo kuchyně, kde každý centimetr má význam. Stůl ORION spojuje funkčnost a stylový design, což umožňuje snadné přizpůsobení počtu hostů a potřebám uživatelů.

Stůl je dostupný ve čtyřech atraktivních barvách: černá s deskou z dubu Craft, bílá s deskou z dubu Riviera, zcela bílá a v odstínu dubu sonoma. Tato barevná rozmanitost umožňuje snadné začlenění stolu ORION do stávajícího interiérového uspořádání, přizpůsobení se individuálním preferencím a stylu.

Jednou z klíčových vlastností stolu ORION je inteligentní řešení pro ukládání vložek, které jsou umístěny ve speciálním boxu. Díky tomuto řešení jsou vložky vždy po ruce, když potřebujete zvětšit povrch stolu, zároveň nezabírají cenný prostor, když nejsou používány. Tato praktická vlastnost zdůrazňuje promyšlený přístup k návrhu nábytku, maximalizující užitečnost v omezeném prostoru.

Více informací
Hmotnost 39 kg
Materiał Nábytková deska
Styl Moderní
Povrchová Úprava Mat, Struktura
Pokoj Jídelna
Dodací lhůta 3-5 týdny
záruka 24 měsíců
Šířka 105 cm
Výška 75 cm
Hloubka 105 cm