Skříňka HVNS421R
SKU
HVNS421R-D67
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 112 cm
Výška: 144 cm
Hloubka: 42 cm
6 192,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 263,20 Kč
Szafka Havanna HVNS421R to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie klasyczny styl oraz funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada 6 półek oraz 2 uchylne drzwi, co pozwala na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów w salonie. Uchwyt metalowy dodaje elegancji i stylu, a dekor dębu postarzanego nadaje meblowi niepowtarzalnego charakteru. Szafka z kolekcji HAVANA wyróżnia się wykończeniem w strukturze, co dodaje jej jeszcze większej atrakcyjności. Wymiary szafki to 112 cm szerokości, 144 cm wysokości oraz 42 cm głębokości. Wybierz Szafkę Havanna HVNS421R i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim salonie!
| GTIN | 5905370027969 |
|---|---|
| Hmotnost | 46 kg |
| Dekor | Starožitný dub |
| Styl | Klasický |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 6 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | HAVANA |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 111,7X143,7X42,2 |
| Šířka | 112 cm |
| Výška | 144 cm |
| Hloubka | 42 cm |
transport














Validate your login