Šatní skříň Trass TRAS821
SKU
TRAS821-D53
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 93 cm
Výška: 197 cm
Hloubka: 52 cm
6 000,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 000,00 Kč
Dwudrzwiowa, pojemna szafa ubraniowa z kolekcji Tras standardowo wyposażona jest w drążek na wieszaki i półkę górną, ale można też do niej dokupić komplet praktycznych półek. Mebel ten jest też bardzo dekoracyjny. Posiada pogrubiony korpus i eleganckie wybarwienie tworzone przez dąb szlachetny. Dodatkowo na frontach umieszczono niewielkie, metalowe uchwyty w ciemnym kolorze.
| GTIN | 5905370027853 |
|---|---|
| Hmotnost | 61 kg |
| Dekor | Dub Ušlechtilý |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | TRASS |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 93,1X197X52 |
| Šířka | 93 cm |
| Výška | 197 cm |
| Hloubka | 52 cm |
transport









Please complete your information below to login.