Šatní skříň Nelly 3D
Posledních %1
SKU
NELLY3D
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 155 cm
Výška: 200 cm
Hloubka: 51 cm
As low as 11 088,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 11 088,00 Kč
Szafa ubraniowa NELLY 3D to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Piaski, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Uchwyt metalowy oraz prowadnice szuflad kulkowe zapewniają wygodę użytkowania i łatwe otwieranie drzwi oraz szuflad. Szafa posiada 3 drzwi, 9 półek oraz 2 szuflady, co pozwala na przechowywanie dużej ilości ubrań i akcesoriów. Dodatkowo, w szafie znajduje się drążek na ubrania. Szafa nie posiada lustra, co pozwala na swobodne dopasowanie go do wnętrza sypialni. Wykonana z płyty meblowej, w stylu nowoczesnym, o matowym wykończeniu. Szafa ma wymiary: szerokość 155 cm, wysokość 200 cm oraz głębokość 51 cm, co pozwala na łatwe dopasowanie jej do każdego pomieszczenia. Drzwi uchylne oraz 3-drzwiowa konstrukcja sprawiają, że szafa jest bardzo praktyczna i funkcjonalna.
| Hmotnost | 145 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet polic | 9 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | NELLY |
| Počet věšáků | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 155 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hloubka | 51 cm |
transport








Please complete your information below to login.