Šatní skříň Kashmir KSMS82
SKU
KSMS82-D43
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 123 cm
Výška: 210 cm
Hloubka: 66 cm
12 000,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 12 000,00 Kč
Szafa ubraniowa Kashmir KSMS82 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancki wygląd i funkcjonalność. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Forte, gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz trwałość. Uchwyt metalowy dodaje szafie nowoczesnego charakteru, a dekor w kolorze pinii białej wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę. Szafa posiada 2 uchylne drzwi oraz 5 półek, co pozwala na praktyczne przechowywanie ubrań i innych akcesoriów. Dodatkowo, w szafie znajduje się 1 drążek na ubrania. Szafa nie posiada lustra, co pozwala na swobodne dopasowanie go do wnętrza. Wykonana z płyty meblowej, szafa jest idealnym rozwiązaniem do salonu. Klasyczny styl oraz wykończenie w strukturze dodają szafie elegancji i szyku. Szafa ma wymiary 123 cm szerokości, 210 cm wysokości oraz 66 cm głębokości, co pozwala na swobodne umieszczenie jej w pomieszczeniu. Szafa ubraniowa Kashmir KSMS82 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność oraz elegancki wygląd.
| GTIN | 5905370028119 |
|---|---|
| Hmotnost | 110 kg |
| Dekor | Borovice bílá |
| Barva | Bilá |
| Styl | Klasický |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 5 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | KASHMIR |
| Počet věšáků | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 123X210,3X66,2 |
| Šířka | 123 cm |
| Výška | 210 cm |
| Hloubka | 66 cm |
transport















Please complete your information below to login.