Rozkládací stůl 160/207cm Saint Tropez XELT16-J33
SKU
XELT16-J33
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 160 cm
Výška: 75 cm
Hloubka: 90 cm
7 992,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 992,00 Kč
Stół rozkładany 160/207cm Saint Tropez XELT16-J33 to idealne rozwiązanie dla Twojej jadalni. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Forte, z materiału wysokiej jakości - płyty meblowej, zapewni Ci nie tylko funkcjonalność, ale również elegancki wygląd. Stół posiada dekor w kolorze Dąb Sangallo/Biały połysk, co nadaje mu nowoczesnego charakteru. Dzięki możliwości rozłożenia, stół zmieści nawet większą ilość osób, a jego szerokość wynosząca 160cm zapewni wygodne miejsce dla każdego. Stół rozkładany 160/207cm Saint Tropez XELT16-J33 to idealne połączenie funkcjonalności i stylu, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi nowoczesnego designu.
| GTIN | 5905370028904 |
|---|---|
| Hmotnost | 51 kg |
| Dekor | Dub Sangallo/Bílý lesk |
| Barva | Hnědý |
| Styl | Moderní |
| Pokoj | Jídelna |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | SAINT TROPEZ |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 206,6X75X90 |
| Šířka | 160 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 90 cm |
transport











Please complete your information below to login.