Regál Prowansja R3
SKU
PRW-R3-SA/DLC
Dodací lhůta
Šířka: 90 cm
Výška: 198 cm
Hloubka: 43 cm
4 293,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 293,00 Kč
Regał Prowansja R3 to idealne rozwiązanie dla miłośników stylu prowansalskiego. Wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada pięć półek, które pomieszczą wiele przedmiotów. Uchwyt wykonany z metalu dodaje mu elegancji i stylu. Regał dostępny jest w dekorze sosna Andersen lub dąb Lefkas, co pozwala na dopasowanie go do każdego wnętrza. Wykończenie w strukturze dodaje mu naturalnego wyglądu. Regał Prowansja R3 to idealny wybór do salonu, gdzie będzie pełnił funkcję praktycznego i stylowego mebla. Jego wymiary to 90 cm szerokości, 198 cm wysokości i 43 cm głębokości. Wyprodukowany przez renomowaną firmę GAŁA, z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
| GTIN | 5905370026191 |
|---|---|
| Hmotnost | 45 kg |
| Dekor | Borovice Andersen/Dub Lefkas |
| Styl | Provensálský |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 5 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | PROWANSJA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 198 cm |
| Hloubka | 43 cm |
transport


Please complete your information below to login.