Závěsný regál LEWISVILLE LWSB03-D116
SKU
LWSB03-D116
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 30 cm
Výška: 135 cm
Hloubka: 29.6 cm
1 260,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 260,00 Kč
| GTIN | 5905370087727 |
|---|---|
| Hmotnost | 12 kg |
| Dekor | Secret grey/Dub Valencia |
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | LEWISVILLE |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 30 x 135 x 29.6 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Výška | 135 cm |
| Hloubka | 29 cm |
transport


Please complete your information below to login.